Obowiązuje regulamin | 18+ | Zawiera elementy reklamowe

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie?

Początkujący gracze często czują się zagubieni na rozległym rynku bukmacherskim. Zanim obstawisz swój pierwszy zakład, musisz wybrać bukmachera, zarejestrować konto, a także poznać funkcjonalność danego serwisu. Z tego względu, wielu graczy niedoświadczonych w tej dziedzinie często zadaje pytanie: Jak obstawiać zakłady w Internecie? Spróbujemy krok po kroku przeprowadzić Cię do momentu, w którym obstawisz swój pierwszy kupon.

 

Na początek wybór bukmachera

Twoim pierwszym zadaniem będzie wybór serwisu, w którym będziesz obstawiał zakłady bukmacherskie. Jednym z najważniejszych wyznaczników decydujących o wyborze jest oferta powitalna prezentowana przez bukmachera. Serwisy robią wszystko by przyciągnąć do siebie nowych klientów, dlatego możesz liczyć na atrakcyjne prezenty, które pomogą Ci udanie wejść do świata zakładów bukmacherskich.

Najlepszy serwis można łatwo wybrać na bazie rankingu bukmacherów. Takie zestawienie, wraz z recenzją oraz opisem oferty powitalnej. Jeżeli nie masz żadnego doświadczenia w obstawianiu, wybierz bukmachera, który proponuje bonus bez depozytu. W ten sposób bez ryzyka nauczysz się jak obstawiać zakłady online. Poznaj bukmachera Lvbet.

vhttps://ekodpromocyjny.pl/

Rejestracja konta w serwisie bukmacherskim

Przed założeniem konta pamiętaj o tym, że dysponując kodem promocyjnym i specjalnym linkiem do formularza rejestracyjnego, możesz otrzymać większy bonus powitalny. Niezbędne kody promocyjne do legalnych. Skopiuj otrzymany kod i kliknij w odnośnik, który przekieruje Cię do strony bukmachera. Następnie podaj niezbędne dane osobowe oraz wklei w odpowiednim okienku uzyskany kod promocyjny. Pamiętaj, że konto u bukmachera mogą zarejestrować jedynie osoby pełnoletnie.

Po zakończeniu tego procesu musisz jeszcze zweryfikować podany adres e-mail, a także dane osobowe zawarte w formularzu rejestracyjnym. W tym celu najczęściej należy przesłać skan dokumentu potwierdzającego tożsamość. Możesz oczywiście ukryć niektóre dane, takie jak numer i seria dowodu oraz numer pesel. Bukmacherowi wystarczy Imię i Nazwisko, adres oraz data urodzenia. Proces weryfikacji zajmuje maksymalnie do kilku godzin. W ten sposób Twoje konto zostanie aktywowane i uzyska dostęp do wszystkich funkcji serwisu.

 

Bonus bez depozytu – czyli jak nauczyć się obstawiania zakładów bez ryzyka?

Jak obstawić pierwszy zakład bez ryzyka? Wystarczy wybrać bukmachera, który proponuje na start bonus bez depozytu. W ten sposób, za samo założenie konta otrzymasz niewielką kwotę pieniężną na obstawianie dowolnych kuponów. To świetny sposób aby bez żadnego ryzyka nauczyć się tego procesu i poznać wszystkie funkcje dostępne w serwisie.

Bukmacherzy często proponują również promocję pierwszego zakładu bez ryzyka. Wystarczy dokonać pierwszą wpłatę na Twoje konto, a Twój pierwszy, obstawiony zakład będzie podlegał promocji. Jeżeli Twój kupon nie będzie trafiony, stawka zakładu wróci na Twoje konto. Warto pamiętać, że zakład bez ryzyka często musi spełniać pewne warunki. Najczęściej kupon powinien posiadać odpowiednią liczbę wydarzeń, a także spełniać warunek minimalnego kursu całkowitego.

 

Jak obstawiać zakłady w Internecie – podstawowe informacje

Przejdźmy do konkretów – jak obstawiać zakłady online? Większość serwisów bukmacherskich jest zbudowanych na podobnej zasadzie. Panel po lewej służy do odnajdywania interesujących Cię wydarzeń spośród kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. W środkowej części serwisu pojawiają się możliwe zakłady do obstawienia, a także dokładny termin spotkania. Natomiast w panelu po prawej stronie najczęściej jest miejsce na sekcje Twojego kuponu.

Jak obstawić pierwszy zakład? Wystarczy kliknąć w kurs interesującego Cię wydarzenia. Zostanie on automatycznie dodany do kuponu z informacjami jaki scenariusz obstawiasz. Następnie w sekcji kuponu wpisz stawkę, jaką chcesz postawić na ten zakład. W ten sposób zyskasz informacje o ewentualnej wysokości wygranej (kurs x stawka zakładu). W ten sposób obstawiasz zakład single.

 

Rodzaje kuponów bukmacherskich

Jedno wydarzenie na kuponie to zakład pojedynczy zwany także singlem. Najprostsza forma obstawiania zakładów sportowych. Istnieją jeszcze dwa inne rodzaje kuponów. Ogromną popularnością cieszą się zakłady akumulowane. Aby postawić taki kupon, musisz dodać do niego kilka wydarzeń. Kurs całkowity kuponu to iloczyn wszystkich kursów na pojedyncze zdarzenie. Zakłady AKO zwane także taśmami pozwalają odnosić bardzo wysokie wygrane, ale są również bardziej ryzykowne. Aby kupon był wygrany, wszystkie wydarzenia na nim zawarte muszą się zakończyć po Twojej myśli.

Sposobem na zmniejszenie ryzyka jest kupon systemowy. Jak obstawiać zakłady w Internecie systemowe? Opcja ta uaktywnia się dopiero po stworzeniu zakładu AKO z przynajmniej trzema wydarzeniami. W ten sposób możesz stworzyć na jednym kuponie kombinacje różnych zakładów AKO. Np. trzy podwójne oraz jeden potrójny. W ten sposób, gdy jeden z meczów zakończy się innym rezultatem niż obstawiony przez Ciebie, możesz liczyć na zysk z innych zakładów AKO w kuponie systemowym. Pamiętaj, że podając stawkę w tym wariancie, zaznaczasz ile chcesz postawić na jeden zakład AKO na kuponie. Jeżeli zatem wyznaczyłeś 5 kombinacji i wybrałeś stawkę 10 PLN, łączny koszt kuponu to 50 PLN.

 

Jak obstawiać zakłady na żywo?

Wielu początkujących graczy pyta również o to, jak obstawiać zakłady na żywo. W tym wariancie obstawiasz wydarzenia, które trwają w czasie rzeczywistym. Panel informuje Cię o aktualnym wyniku i statystykach z przebiegu gry. Obstawianie przebiega dokładnie tak samo – kliknij w kurs zakładu aby dodać go do kuponu. Czasami, możliwość obstawienia zakładu live może zostać zablokowane. W funkcji live kursy są przez cały czas aktualizowane. Dlatego, po dodaniu wydarzenia na kupon musisz zwykle odczekać kilka sekund aż system zatwierdzi przyjęcie zakładu.