STS KOD PROMOCYJNY


Kod Promocyjny do STS to VIPBONUS. Co należy zrobić by użyć kodu? By użyć kodu VIPBONUS trzeba spełnić dwa warunki. W pierwszej kolejności warto wiedzieć że kod skierowany jest do nowych użytkowników, którzy rejestują swoje konto u bukamchera STS. Przechodząc rejestracje na stronie STS.pl natrafimy na miejsce w które możemy wpisać nasz kod zatytuowane ,,kod promocyjny”.

STS bonus na start


Rejestrując się z kodem możemy liczyć na bonus na start. Wpisanie kodu i poprawne zakończenie rejestracji umożliwia otrzymanie bonusu na start. Bonus na start u bukmachera STS uprawnia nas do otrzymania dwuch rodzajów bonusów. Jednym z bonusów jaki możemy otrzymać to bonus bez depozytu jak i bonus, który powiększy nasze środki zasilając nasze nowo utworzone konto.

BONUS BEZ DEPOZYTU U BUKMACHERA STS
Jednym z dwuch bonusów jakich oferuje nam kod VIPBONUS to bonus bez depozytu. Co to oznacz? Na naszym koncie będziemy mieli do dyspozycji darmowe środki, które możemy wykorzystać w postaci bonusu. W ofercie standardowej bonus bez depozytu wynosi 25 złotych. Rejestrując się i wypełniając pole kod promocyjny mozemy liczyć na powiększenie tej premii na start do 29 PLN.

Bonus od depozytu


Oferta standardowa bukmachera sts w kwestii bonusu od depozytu wygląda bardzo kusząco. Rejestrujac się nawet bez wpisania kodu nowy gracz może otrzymać 1000 PLN za nic. Rejestrując sie z kodem VIPBONUS możeli liczyć na powiększenie już i tak wysokiego bonusu na start do kwoty 1020 złotych za wpisanie kodu w pole.

JAK SIĘ ZAREJSTROWAĆ U BUKAMCHERA STS


Rejestracja u bukmachera STS prezentuje sie bardzo prosto i przeżyście. Nowy uzytkownik bez problemu przejdzie wszystkie etapy rejestracji, lecz wymaga to zebraniu paru dokumentow.
Przechodząc do formularza rejstracyjnego w pierwszym kroku będziemy musieli wypełnić dane takie jak email, hasło, numer telefonu i wspomniane wyżej pole na kod promocyjny. Wypełnienie pola na kod nie jest konieczne, lecz przekreśla to nasze szanse na powiększenie pakietu bonusowego na start. Po wypisaniu wszystkich danych poprawnie możemy przejść do kolejnego kroku rejstracji.
W drugim kroku bukmacher poprosi nas o numer PESEL, Imię, Nazwisko, Narodowość i Kod SMS. Kod sms przyjdzie na numer który podaliśmy w pierwszym kroku w celu weryfkacji. Po wypełnieniu danych i zaakceptowaniu regulaminu kończymy rejestracje. Warto też sprawdzić e-mail gdyż przyjdzie potwierzenie z linkiem, który należy potwierdzić.

KONTO TYMCZASOWE A KONTO STAŁE W STS


Konto tymczasowe a konto stałe. Jakie są równice? Te pytania zadają sobie nowy użytkownicy. Sprawdźmy różnice pomiędzy tymi dwoma rodzajami konta jakie oferuje nam bukmacher STS.
Konto tymczasowe to nic innego jak konto które nie jest jeszcze ostatecznie zweryfikowane. Konto to poznala nam na zawieranie zakładów na stronie, możemy doładować swój wirtualny portfel jak i otrzymać bonus na start. Posiadając ten typ konta możemy spotkać sięz pewnymi ograniczeniami. Zawieranie zakładów posiadając ten rodzaj konta posiada limit do 5000 złotych, nie możemy wypłacać środków jak i brać udziału w promocjach, które oferuje bukmacher.


Dopiero po ukończeniu pełnej weryfikacji naszego profilu typera możemy wypłacić nasze środki brać udział w strefach VIP i zawierać zakłady bez żadnych ograniczeń. Konto tymczasowe jest dobrą możliwością dla osób które nie chcą podawać wszystkich danych w internecie jak i zapoznać sie ze stroną.

Obrót bonusu przy depozycie u bukmachera


STS zastrzega sobie warunki jakie użytkownik musi spełnić by bonus otrzymany został wypłacony. Wpierwszym etapie środki pozostają na koncie bonusowym. Z konta bonusowego nie jest możliwe wyplacenie środków. W pierwszej kolejności należy taki bonus obrócić odpowiednią ilość razy. Bukmacher podaje że należy taki bonus obrócić na poziomie trzykrotności otrzymanego bonusu. W przypadku otrzymania maksymalnego bonusu oferowanego z kodem VIPBONUS, kwota na którą opiewa obrót to 3060 złotych. Dotatkowo bukmacher zastrzega sobie, że kupony powinny być zawierane przy minimalnym kusie 1.91.
Należy jednak pamietać że nie wszystkie rodzaje zakładów są brane pod uwagę i wykluczonę są w tym zakłady maxikombi jak i bezpieczny zakład.

Warunki otrzymania freebetu 29 PLN


Tak jak w przypadku bonusu od depozytu koniecznym jest również obrót i spełnienie warunków bonusu typu freebet w kwocie 29 PLN. Tutaj sytuacja również identycznie musimy obstawić zakłady po kursie łącznym minimalnym 1.91 za łączną kwotę wygranych zakładów 87 złotych. Dopiero po spełnianiu tego warunku środki przeniosą się z konta bonusowego na prawdziwe saldo.

Legalność Bukmachera STS w Polsce


STS to legalny bukmacher świadczący swoje usługi na terenie całej Polski. Bukmacher STS posiada na chwilę obecną aż 430 stacjonarnych lokali rozlokowanych na telenie całego kraju. Dodatkowo STS posiada Zezwolenie Ministra Finansów z dnia 21 lutego 2012 roku o numerze SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 pozwalajacą na zawieranie zakładów w internecie.
Szukasz lokalu niedalego siebie? Sprawdż tutaj (link https://www.sts.pl/pl/top-menu/punkty-sts/)


Promocje dla stałych graczy


Bukamcher oferuje bardzo bogatą ofertę powitalną ale również nie zapomina o stałych graczach. Na swojej stronie internetowej możemy znaleźć sekcje ,,Bonusy” w której znajdziemy obecne promocje bukmachera.
Bonusy możemy podzielić na zakłady w zaleźności od rodzaju. STS oferuje bonus o nazwie ,,Wirtualny Tydzień” w którym podaje ze zwróci nam połowę stawki pierwszych trzech przegranych kuponów na zakłady wirtualne. Więcej informacji znajdziemy tutaj (https://www.sts.pl/pl/bonusy/#wirtualny-tydzien)

Podsumowanie bukmachera STS


STS to jedna z bardziej postrzeganych marek bukmacherskich w Polsce a zawdziecza to swojej długotrwałej działalności. Bukmacher posiada bardzo bogatą ofertę zakładów bukmacherskich oferujących możliwość obstawiania w internecie jak i stacjonarnych punkach. Bukmacher zachęca bardzo licznymi promocjami, bonusami na start i ofert na wydarzenia specjalne.