Lvbet bonusy i promocje

W naszym tekście opiszemy bonusy i promocje dostępne u bukmachera. A tych na 2019 nie brakuje. Opiszemy zarówno premie dla nowych jak i stałych klientów. Przy i bez depozytu. Powiemy także w jakiej formie zostaną przyznane bonusy, oraz jaki jest wymagany obrót bonusem przed jego wypłatą. Zatem zapraszamy do zapoznania się z szeregiem promocji dostępnych u legalnego bukmachera internetowego LVBET.pl.

LVBET bonus bez depozytu

Na początek jedna z najistotniejszych informacji. Każdy gracz, który zarejestruje się u bukmachera z naszym kodem JOHNNYVIP dostanie darmowe 20 złotych na obstawianie. Bonus bez depozytu, przysługuje tylko graczom, którzy w formularzu rejestracyjnym uiszczą wspomniany kod. Po zakończeniu rejestracji, należy wysłać wiadomość e-mail na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w jej tytule treść Bonus bez Depozytu. Bonus zostanie przyznany w przeciągu 48 godzin od momentu wysłania wiadomość, i ważny będzie 30 dni od momentu dodania kwoty do salda bonusowego. Premia przyznawana jest w następujący sposób. Gracz dostanie bonus o równowartości 1 złotówki. Jest to bonus z mnożnikiem. Premia z mnożnikiem może zostać wykorzystana w dowolnym momencie jej ważności, musi jednak zostać wybrana bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero, gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x20, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 30. Wykorzystanie bonusu z mnożnikiem „x20” będzie możliwe tylko w zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25. Jak widać, obrót bonusu nie jest tutaj niczym problematycznym i mamy nadzieję, że wszystko zostało wyjaśnione bardzo precyzyjnie.

lvbet promocja bez depozytu

Wspomniane 20 złotych za darmo to nie jedyna promocja bez depozytu dostępna w LV BET. Jeżeli jesteś kibicem drużyn piłkarskich: Wisła Kraków, Widzew Łódź, Piast Gliwice, Zagłębie Sosnowiec, Wisła Płock, Arka Gdynia, oraz Stal Mielec, możesz liczyć na bonus bez wpłaty o wartości aż 50 złotych! Aby skorzystać z promocji, należy na adres mailowy PROMOCJE@LVBET.PL przesłać zdjęcie swojego karnetu imiennego. Bonus będzie ważny przez 30 dni od jego otrzymania i podlega 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75.

LVBET bonusy i promocje przy depozycie na 2019 rok

Przy dwóch pierwszych wpłatach, dostaniemy nawet do 1500 złotych gratis! 1000 zł premii przy pierwszym depozycie i 500 zł przy drugim. W obu przypadkach, premia zostanie przyznana w formie zakładu z mnożnikiem. I tak wpłacając kwotę powyżej 50 zł otrzymamy bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x100”. Aby aktywować bonus, należy na kuponie wybrać mnożnik kursu całkowitego ”x100”. Kupon powinien składać się z minimum 3 zdarzeń, a jego łączny kurs powinien wynosić nie mniej niż 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję. W przypadku premii do 500 zł za drugi depozyt cała formuła wygląda identycznie, z jedną małą różnicą. Otrzymamy bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x50”. W ten oto sposób, dostaniemy nawet do 1500 zł gratis w LVBET na typowanie zakładów bukmacherskich online. LVBET.pl na chwilę obecną oferuje najwyższe bonusy przy wpłacie spośród wszystkich legalnie działających bukmacherów w Polsce.

LV BET promocje

Dodatkowe 200 zł bonusu – Zarówno nowo zarejestrowani gracze, jak i ci posiadające konto w LVBET od dłuższego czasu, mogą liczyć na dodatkowy bonus o wartości 200 złotych. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu. Jak skorzystać z promocji? To na prawdę nic trudnego. Należy wpłacić depozyt o wartości minimum 25 PLN wybierając ”Bonus do 200 PLN” – widoczny na Twoim koncie. Po tej czynności, otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”. Następnie przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 oraz kurs na selekcję minimum 1.25) za środki bonusowe. Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x25” i gotowe. Przy wpłacie 400 PLN otrzymamy premię o równowartości 200 PLN (bonus 8 PLN z mnożnikiem kursu: x25). Należy podkreślić, że nie jest to promocja stała! Ten rodzaj bonusu u bukmachera LVBET dostępny jest co jakiś czas. Dlatego też zachęcamy do systematycznego odwiedzania zakładki promocje, na stronie lvbet.pl.

20 złotych na sporty wirtualne – Postaw zakłady za minimum 100 złotych tygodniowo na sporty wirtualne i odbierz 20 złotych bonusu na początku przyszłego tygodnia. Jest to promocja odnawialna, także co tydzień możemy dostać 20 złotych za darmo za typowanie wirtuali. Bonus 20 złotych do wykorzystania na Sporty Wirtualne zostanie dopisany do konta gracza w poniedziałek do godziny 17:00.

Gruby Kupon – Jest to oferta w której bukmacher podniesie kurs całkowitym kuponu nawet do 20% więcej! Gotowe kupony znajdziemy w zakładce -> promocje -> GRUBY KUPON.

Bezpieczny Kupon 5+ – Postaw kupon składający się z 5 zdarzeń. Jeżeli jedno zdarzenie okaże się chybione, LVBET zwróci nam naszą stawkę za kupon, maksymalnie do 50 zł. W danym tygodniu będzie brany pod uwagę tylko pierwszy kupon gracza, spełniający warunki promocji i kwalifikujący się do zwrotu. Ewentualny zwrot zostanie wypłacony w poniedziałek, następnego tygodnia na konto bonusowe.

Multikozak – W skrócie im więcej wydarzeń na trafionym kuponie – tym większy, dodatkowy procent do wygranej od LVBET. Wysokość bonusu jest zależna od ilości selekcji w wygranym kuponie kombi wedle zasady: 4 zakłady – dodane +7,5% wygranych z zakładu, 5 zakładów – dodane zostanie +10% wygranych z zakładu, 6 zakładów – dodane zostanie +15% wygranych z zakładu, 7 zakładów – dodane zostanie +20% wygranych z zakładu, 8 lub więcej zakładów – dodane zostanie +25% wygranych z zakładu. Aby odebrać powiększoną wygraną, gracz zobligowany jest do wysłania numeru kuponu kwalifikującego się do promocji na adres mailowy promocje@lvbet.pl do poniedziałku do godziny 15:00. Dodatkowy bonus maksymalnie do 1 000 PLN wypłacony zostanie we wtorek do godziny 17:00.

Jak widać, nie tylko lvbet bonusy i promocje na start robią wrażenie na klientach bukmachera! Zachęcamy do rejestracji w LVBET przy użyciu kodu promocji: JOHNNYVIP. Dzięki jego wprowadzeniu, otrzymamy zupełnie darmowe 20 złotych na typowanie.