Lvbet Bonus Powitalny

Każdy użytkownik serwisu ekodpromocyjny.pl , który zarejestruje się u bukmachera LVBET przy pomocą kodu: JOHNNYVIP, otrzyma ekskluzywny bonus. LVBET bonus powitalny za dwa pierwsze depozyty, to aż do 1500 zł na obstawianie gratis. A to nie wszystko. Dodatkowo nasz kod, aktywuje LVBET bonus bez depozytu o wartości 20 zł. Tak więc LVBET bonus na start to aż 1520 zł. Mało? Bukmacher lvbet dołoży kolejny bonus za karnet o wartości 50 złotych. Jest to premia bez depozytu. Posiadacze karnetów na mecze jakich konkretnie drużyn piłkarskich mogą liczyć na premię bez wpłaty? O tym nieco później. Teraz nieco więcej szczegółów dotyczących bonusu.

lvbet jak odebrać bonus?

Aby skorzystać z bonusu przy dwóch pierwszych wpłatach, należy zarejestrować się w LVBet i dokonać depozytu. Przy pierwszej wpłacie otrzymamy nawet do 1000 zł bonusu. Oczywiście im wyższa wpłata tym większy bonus. Dokonując pierwszego depozytu w przedziale 50zł – 1000 zł otrzymamy równowartość wpłaconej kwoty w postaci premii. Będzie to bonus z mnożnikiem. Oznacza to, że dostaniemy bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x100”. Przy drugim depozycie, wszystko odbywa się identycznie, jak przy pierwszej wpłacie z tą różnicą, że mnożnik kursu całkowitego wyniesie “x50”.

Jak wykorzystać bonus?

W tym celu należy aktywować na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego. W przypadku pierwszej wpłaty, maksymalny mnożnik wyniesie x100, w przypadku drugiej wpłaty x50. Następnie przygotuj kupon kombi, składający się minimum z 3 zdarzeń, którego łączny kurs wyniesie minimum 2.50, oraz minimum 1.25 na każdą selekcję. Obstawiamy kupon za środki bonusowe i gotowe. W ten oto sposób możemy odebrać równowartość bonusu nawet do 1500 zł! Bonus Powitalny jest dostępny przy pierwszej wpłacie i będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.

LVBET bonus obrót

Bonus za pierwszy depozyt przed jego wypłaceniem należy obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 2.00. Jeśli kupon składa się z więcej niż jednego zdarzenia, to przynajmniej jedna selekcja musi mieć kurs minimalny 1.50. W przypadku premii przy drugiej wpłacie, bonus należy obrócić trzykrotnie na takich samych warunkach jak bonus za pierwszy depozyt. Oznacza to – minimalny kurs 2.00, przy większej ilości typów niż 1 na kuponie, przynajmniej jedno zdarzenie powinno posiadać kurs 1.50 lub wyższy. Pełny lvbet bonus powitalny regulamin dostępny jest na stronie bukmachera w zakładce “Promocje”

LV BET bonus 20 zł

Na graczy, którzy podczas rejestracji wpiszą kod JOHNNYVIP, czeka lvbet freebet o wartości 20 złotych. Należy pamiętać, że aby otrzymać darmowe 20 złotych na zakłady, niezbędne jest użycie naszego kodu. Po jego wprowadzeniu i zakończeniu rejestracji, należy wysłać wiadomość e-mail na adres promocje@lvbet.pl, w tytule wiadomości wpisując Bonus bez Depozytu. Bonus z mnożnikiem “x20” zostanie automatycznie przyznany w ciągu 48 godzin.

Bonus powitalny bez depozytu bukmacher

A to nie jedyna premia bez wpłaty. Jak już wspomnieliśmy na samym początku tekstu w ofercie promocyjnej, znajduje się gratis dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych drużyn piłkarskich. Jesteś kibicem Wisły Kraków, Widzewa Łódź, Zagłębia Sosnowiec, Piasta Gliwice, Wisły Płock, Arki Gdynia, lub Stali Mielec? Posiadasz karnet na mecze swojej ulubionej drużyny? Wyślij jego skan na adres mailowy PROMOCJE@LVBET.PL i odbierz 50 zł za darmo. Przyznany bonus 50 PLN ważny jest 30 dni od jego otrzymania i podlega 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75.

lvbet bonus fame mma

Gale fame mma stają się w naszym kraju coraz bardziej popularne. Freak fighty swoją popularnością zaczynają przewyższać walki profesjonalistów, pomimo że ich poziom jest znacznie niższy. Jednak ludzie chcą rozrywki i takiej dostarczają gale LVBET fame mma. Jak zasugerowaliśmy, omawiany przez nas bukmacher, to sponsor tytularny wydarzenia. Z tej okazji, podczas zbliżających się kolejnych gal, zapraszamy do odwiedzania strony lvbet.pl. Z pewnością znajdziemy tam dodatkowe promocje związane bezpośrednio z fame mma.

lvbet bonus powitalny opinie

Jak widać po wartościach premii, opinie graczy na temat bonusów na LVBET mogą być tylko i wyłącznie pozytywne. I rzeczywiście tak jest, ponieważ bukmacher oferuje aktualnie jeden z najwyższych bonusów powitalnych, spośród wszystkich legalnie działających bukmacherów w Polsce.

LV BET zakłady bukmacherskie

Bonus powitalny to jedno, a sama oferta na zakłady to drugie. Niekiedy zdarza się tak, że jedno z drugim nie idzie w parze… i pomimo, że jakaś firma oferuje bardzo dobrze promocje, to jej oferta na zakłady sprawia, że wybieramy inną marką. W przypadku LVBET na szczęście wszystko ze sobą współgra, a oferta na zakłady sportowe jest tak samo dobra jak bonus powitalny na start.

W LVBET typować możemy dosłownie wszystko. Od najpopularniejszych dyscyplin sportowych, takich jak: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, oraz sporty walki. Po te mniej popularne, jak szachy czy Hurling. Oprócz zakładów na wydarzenia “czysto” sportowe, znajdziemy to mnóstwo kursów na esport. Na porządku dziennym w LVBET są też zakłady na wydarzenia polityczne, filmowe, oraz muzyczne. Bukmacher posiada osobną zakładkę, o nazwie “Sporty Wirtualne”. W niej to typować możemy wirtualne zakłady na wyścigi konne, kłusaki, wyścigi chartów, oraz żużel i kolarstwo. A to nie wszystko. Do dyspozycji mamy także typy “wirtualne” z piłki nożnej, oraz tenisa. Ponadto bukmacher oferuje swoim klientom możliwość typowania zakładów na żywo, oraz za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Posiada autorską aplikację, do pobrania na systemy Android, oraz iOS. Podsumowując, LVBET to absolutny top, wśród legalnie działających bukmacherów online w Polsce.