Ewinner zakłady bukmacherskie


Ewinner to nowa marka bukmacherska, która pojawiła się w sieci we wrześniu 2019 roku. To legalny operator posiadający zezwolenie Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów przez Internet. Zawsze warto zapoznać się z ofertę nowego bukmachera, który dopiero wkracza na konkurencyjny rynek w Polsce. Z tej okazji możemy zwykle liczyć na ciekawe bonusy i promocje. Sprawdźmy, jaką jakość oferty prezentują Ewinner zakłady bukmacherskie.


Co oferuje nowy bukmacher Ewinner?


Głównym trzonem oferty są oczywiście zakłady przedmeczowe. W panelu po lewej stronie możemy zapoznać się z dostępnymi dyscyplinami. Na szczycie królują takie dyscypliny, jak: piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej na lodzie oraz pika ręczna. W ofercie znajdziemy także mniej popularne sporty, jak chociażby: snooker, darts czy badminton. Pełna oferta przedmeczowych zakładów sportowych prezentuje się całkiem okazale. Powinniśmy bez trudu znaleźć interesujące nas wydarzenia.


Ewinner proponuje również zakłady na esport, pośród takich dyscyplin, jak: Counter Strike, Starcraft czy League of Legends. Na dzień dzisiejszy nie znajdziemy tu wielu zakładów, ale jesteśmy pewni, że z biegiem czasu oferta na esport zostanie odpowiednio wzbogacona. Bukmacher Ewinner nie mógł również zapomnieć o sekcji zakładów na żywo, która jest jednym ze standardów w ofercie legalnych bukmacherów. Tutaj również możemy liczyć na całkiem spory wybór wydarzeń.


Wysokość kursów w Ewinner prezentuje się przyzwoicie. Do dyspozycji graczy oddano także liczne udogodnienia, które ułatwiaj obstawianie. Mamy funkcję Cashout, wyszukiwarkę kursów, nowoczesną aplikację mobilną, a także innowacyjną opcję Custom Bet, o której opowiemy później.


Bonus powitalny w Ewinner


Nowy serwis na rynku bukmacherskim staje przed trudnym wyzwaniem przyciągnięcia do siebie uwagi wielu klientów. Ewinner zakłady bukmacherskie postawiły na atrakcyjny bonus powitalny, który składa się z trzech części. W sumie, u tego operatora możemy powiększyć nasz kapitał początkowy nawet o 1150 złotych. Bonus jest przyznawany w następujący sposób:
Pierwsza wpłata: Zakład bez ryzyka do 150 PLN
Druga wpłata: Bonus 100% do 500 PLN
Trzecia wpłata: Bonus 100% do 500 PLN


Oferta powitalna w Ewinner prezentuje się bardzo dobrze i na pewno zdobędzie wielu zwolenników. Zwłaszcza zakład bez ryzyka z dużym cashbackiem wygląda zachęcająco. Możliwość powiększenia dwóch kolejnych depozytów o łączną kwotę 1000 PLN to kolejny atut. Nowego bukmachera możemy pochwalić również za stosunkowo łagodny warunek obrotu. Aby środki podlegały wypłacie, należy obrócić kwotę bonusu 3-krotnie na kuponach z kursem min. 2,50.


Oferta promocyjna w serwisie


Pustkami wieje natomiast sekcja promocji dla stałych klientów. Jest to jednak zrozumiałe. Na chwilę obecną Ewinner stara się pozyskać jak największą liczbę nowych graczy. W związku z tym, potrójny bonus powitalny to bardzo wyrazisty akcent w ofercie promocyjnej. Możemy także spokojnie zakładać, że już niebawem bukmacher zaproponuje nam ciekawe, stałe promocje dla aktywnych graczy, a także promocje okresowe związane z ważnymi wydarzeniami sportowymi. Na chwilę obecną dużym udogodnieniem jest funkcja Cashout, która pozwala na przedwczesne zamknięcie nierozstrzygniętego kuponu. W ten sposób możemy lepiej kontrolować nasz kapitał.


Innowacyjna opcja Custom Bet


Legalny bukmacher wkraczający na polski rynek powinien zadbać o jakiś akcent charakterystyczny, który skupi uwagę graczy. Ewinner postawił na innowacyjną funkcję Custom Bet, w której każdy klient może zaproponować własny zakład specjalny. Chciałbyś obstawić szczegółowy aspekt danego meczu, ale podobnego zakładu nie ma w standardowej ofercie? Nic nie szkodzi! Wystarczy, w sekcji Custom Bet znajduje się formularz kontaktowy, w którym możesz zaproponować swój zakład.
W ciągu najbliższych 12 godzin Twoja prośba zostanie zweryfikowana przez bukmachera. Jeśli Twoja propozycja zostanie ciepło przyjęta przez bukmachera, otrzymasz powiadomienie o tym, że Twój zakład został dodany do sekcji Custom Bet. Znajdziemy ją wśród innych dyscyplin sportowych, na samej górze zakładów przedmeczowych. Gracze mogą proponować zakłady specjalne nie tylko ze świata sportu, ale również rozrywki, filmu i seriali, polityki czy finansów.


Czy warto wybrać zakłady bukmacherskie Ewinner?


Bukmacher Ewinner w pierwszych tygodniach działalności zgarnia pozytywne opinie ze strony klientów. Minimalistyczny serwis pozwala na szybkie i łatwe odnalezienie i obstawienie interesujących wydarzeń sportowych. Aby początek w serwisie należał do udanych, bukmacher zaoferował swoim graczom atrakcyjny bonus powitalny, w którym możemy zgarnąć do 1150 PLN. Oferta prezentuje się tym lepiej, biorąc pod uwagę łagodny warunek obrotu.


Ewinner mimo minimalistycznego wyglądu serwisu może uchodzić za bardzo nowoczesnego bukmachera. Gracze mogą bowiem skorzystać z wielu udogodnień: Cashout, wyszukiwarka kursów, aplikacja mobilna, Custom Bet. W związku z tym, warto już teraz zainteresować się założeniem konta w serwisie bukmacherskim Ewinner. Warto także obserwować dalszy rozwój tej marki, ponieważ pierwszy okres działalności wypada wyjątkowo obiecująco.

  • Oferta eWinner nie jest już aktualna