LVBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE


Lvbet to jeden z wielu bukmacherów oferujących swoje usługi stacjonarnie jak i w internecie na terytorium Polski. Bukmacher pomimo swojej bardzo krótkiej działalności w porównaniu do innych firm bukmacherskich takich jak STS nie ustępuje im kroku. Czym takim bukmacher się wyróznia na tle innych bukmacherów? Zdecydowanie bardzo przyjemny wygląd strony internetowej szeroka gama zakładów jak i wysokość bonusów dla nowych jak i stałych graczy. W ofercie zakładów bukmacherskich znajdziemy bardzo wiele wydarzeń sportowych, które możemy obstwić i to nie tylko piłkę nożną.


Na stronie znajdziemy zakłady podzielone na poszczególne sekcje. Cieszące się największą popularnością zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo jak i zyskujace na popularności sporty wirtualne. Zakłady bukmacherskie jakie możemy obstawić to na przykład wydarzenia na fame mma, gdzie należy również podkreślić że bukamcher posiada jako jedyny kursy na walki celebrytów internetowych. Innymi wydarzeniami godnymi zainsteresowania są to mecze piłki nożnej, NBA, koszykówka, hokej jaki siatkówki. Są to tylko nieliczne wydarznie które możemy znaleźć w sekcji zakładów a oferta staje cię coraz bardziej bogata z czasem.

LVBET Kod Promocyjny


Bukmacher pamiętając o użytkownikach, którzy dopiero się chcą zarejestrować oferuje możliwość otrzymania większego bonusu niż w ofercie standardowej. Rejestrując się u bukmachera mamy możliwość uzupełnienia rubryki ,,kod promocji”. Co nam to da? Wypeniając pole kodem promocyjnym otrzymamy dodatkowe środki które pozwolą nam się cieszyć dłużej, czy też otrzymać większą wygrana na start. Dlatego warto zarejestrować się u bukmachera z kodem promocji : JOHNNYVIP.


Bonus z kodem promocji


Wypełniając odpowiednie pole podczas rejestracji bądź rejestracji przez link otrzymamy wyzszy bonus w postaci powiększonej oferty powitalne. Na chwilę obecną bukamcher oferuje na start dla nowych użytkowników 1500 PLN bonusu powitalnego który otrzymamy deponując dwukrotnie środki na obstawianie. Zakłając konto z kodem bonus od depozytu pozostaje taki sam lecz otrzymamy dodatkowe środki w postaci freebetu.


Czym jest freebet?


Freebet to darnowe środki na koncie bonusowym, które otrzymamy za rejestracje z kodem JOHNNYVIP w wysokości 20 złotych na zawieranie zakładów.

Jak otrzymać 20 pln bez depozutu?


Po rejestracji musimy wyslać email na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule „Bonus bez Depozytu” co pozwoli Tobie otrzymać freebet.
Należy również pamiętać że otrzymać bonus możemy tylko posiadając konto lvbet stałe a nie tymczasowe.
Więcej informacji o warunkach jakie musimy spelnić by dane bonusy wyplacić znajdziemy nastronie https://lvbet.pl/20zl-bez-depozytu

Lvbet legalnym bukmacherem w Polsce


Wszyscy zamieszkujący terytorium w Polsce mogą zarejestrować się u bukmachera bez najmniejszego problemu. Należy również pamiętać by mieć dokumenty potwierdzające tożsamość pod ręką i rachunek konta bankowego na które będziemy mogli dokonywać ewentualnych wypłat z wygranych. Uzupelnienie na koncie to wymóg by otrzymywać bonusy jak i by konto było w pełni funkcjonalne. Bukmacher to legalny bukmacher świadczący swoje usługi za pośrednictwem internetu na podstawie zezwolenia z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK.

Czy moje dane są bezpieczne?


Zdecydowanie udostępnienie informacji legalnym bukamcherom jest bezpieczne. Wszystkie te informacje, które są wymagane są niezbędne do zweryfikowania profilu. Tak jak powszechnie wiemy zawieranie zakładów stacjonarnie czy też za pośrednictwem internetu dozwolone są dopiero od 18 roku życia.

Bonusy dla użytkowników lvbet


Bukmacher posiada na stronie specjalną sekcje ,,promocje” w której znajdziemy informacje o obecnych bonusach dla stałych użytkowników. Lvbet jako bukmacher bardzo wspierający Polski sport, będąc tym samym sponsowem drużyn Polskich oferuje specjalne bonusy dla osób posiadajacych karnet. Jeżeli użytkowik posiada karnet na mecze wisly kraków, widzewa łódź, zagłębia sosnowiec i innych drużyn które znajdziemy w ofercie otrzymamy 50 PLN na konto za podanie karnetu. Wspaniale prawda? Wystarczy tylko wysłać zdjęcie swojego imiennego karnetu na promocje@lvbet.pl.

Metody Płatności


W przypadku bukamchera lvbet mamy bardzo szeroką gamę metod różnego rodzaju za pomocą których możemy zasilić nasze konto. Między innymi są to przelewy BLIK, DotPay, Przelewy24, Tpay, Skrill, Paysafecard jak i DoPay Cards. Wszystkie metody płatności odbywaja się dość szybko więc możemy mieć pewność że nasze konto zostanie wkrótce zasilone o dodatkowe środki.

LV Punkty


Dodatkowo Lvbet nagradza swoich aktywnych użytkowników obstawiających zakłady. Odbywa się to w ten sposób, że za każde obstawione 25 złotych otrzymamy 1 punkt. W chwili uzbierania namniej 100 punktów możemy je wymienić na środki na dalsze obstawianie. Każde 100 punktów to 5 zł. Dodatkową informacją jest fakt iż otrzymane środki w ten sposób nie podlegają obrotowi.

Aplikacja Mobila Lvbet


W obecnych czasach gdzie prawie połowa populacji przeszukuje internet w poszukiwaniu informacji, lvbet udostępnił aplikacje mobilną za pomocą każy może mieć błyskawiczny dostęp do swojego konta użytkownika i zawierać zakłady niemal natychmiastowo bądź przeglądać obecne wydarzenia czy sprawdzć kursy. Aplikacja dostepna jest na urządzenia z systemem Android jak i IOS.

Podsumowanie Bukamchera Lvbet


Podsumowując całokształt oferowanych usług bukmachera lvbet to może być dobry wybór. Szeroka oferta bogata w zakłady bukamcherskie jak i sporty wirtualne jest ewidentnie atutem. Dodatkowo mamy możliwość obstawiania wydarzeń nie wchodząc na stronę internetową a przez aplikację na swoim urządzeniu w sposób błyskawiczny. Szeroka oferta bonusów dla nowych jak i stałych graczy też nie ustępuje konkurencji.