Obowiązuje regulamin | 18+ | Zawiera elementy reklamowe

Wilder – Fury Typy Bukmacherskie

WILDER VS FURY ZAKŁADY


Już w lutym czeka nas arcyważny pojedynek, który elektryzuje kibiców boksu na całym świecie. Niepokonani czempioni, Deontay Wilder oraz Tyson Fury ponownie staną naprzeciwko sobie w ringu. Pierwsza walka została wypunktowana na remis. Czy tym razem jeden z zawodników dozna pierwszej porażki w zawodowej karierze? Wilder – Fury typy bukmacherskie na chwilę obecną są wyjątkowo podzielone. Ciężko wskazać, który z zawodników ma większe szanse na triumf.


Pierwszy pojedynek bez rozstrzygnięcia


Tak punktowali sędziowie w pierwszym pojedynku. 115 – 111 Wilder, 114 – 112 Fury oraz 113 – 113. Wówczas, finalne kursy na Wilder – Fury zdecydowanie wskazywały na „Bombera”. Zdania na temat wyniku pierwszego starcia są podzielone. Gracze uważają, że nieznacznie wygrał Brytyjczyk. Jednak to właśnie Fury dwukrotnie leżał na deskach, przy czym pytaniem bez odpowiedzi pozostaje, jakim cudem udało mu się wstać po drugim knockdownie. Czy Wilder – Fury II kursy bukmacherskie tym razem będą rozkładać się inaczej? na to wskazują pierwsze analizy na walkę Wilder – Fury. Czy kolejne dwanaście rund wyłoni lepszego pięściarza?


Analizy przed drugą walką Wilder – Fury


41 zwycięstw i 40 przez nokaut. Liczby Wildera są kosmiczne. Fury również nie doznał porażki w zawodowym ringu. Zwyciężał 29 razy, w tym 20 przez nokaut. Analizy na walkę Wilder – Fury mijają się z celem. W pojedynku tych zawodników nie da się wskazać faworyta. Gdy do ringu wkraczają dwa czołgi, zdarzyć się może absolutnie wszystko. Zerkając na pierwsze Wilder – Fury II typy bukmacherskie, więcej graczy zdaje się sympatyzować z Brytyjczykiem. Czy Król Żebraków spełni swoje marzenia o mistrzowskim pasie w kategorii WBC? Ten niezmiennie znajduje się na barkach Wildera.

Bonus od Lvbet na walkę Wilder – Fury

Pamiętaj by rejestrując się wpisać kod promocyjny. Otrzymasz dodatkowy pakiet korzyści na start z kodem – Sprawdź

Warunki BonusuLvbet Kod promocyjny
Bonus rejestracjęEkskluzywne 20 pln 
Bonus okazyjnyBonus ekskluzywny do 1000 1500 PLN
Darmowy zakład bonusowyBonus na start 50 PLN
Bezpieczny bonus kuponZwrot do 10 50 PLN kupon 5+
Zniżowy bonusowy AKONominacja Multikozak
Jesienny turniejPula nagród  do 20 000 Złotych
Dodatek LV Punkty:100 pkt. = 5 PLN
Bonus przy depozycieBonus 10%
Promocja dla kibicówDarmowe 50 PLN na grę
Legalny Polski BukmacherTak
LVBET Kod Promocyjny JOHNNYVIP


Wilder – Fury typy bukmacherskie


Jak już wspomnieliśmy, pierwsze typy na Wilder – Fury zdają się delikatnie faworyzować Brytyjczyka. Jest on o trzy lata młodszy, a także o 5cm wyższy od swojego rywala. Ta różnica nie była jednak widoczna tak bardzo, gdy obaj weszli do ringu. W końcu obaj mierzą ponad 2 metry. Typy na Wilder – Fury bardzo ostrożnie podchodzą także do kwestii rozstrzygnięcia tej walki. Część graczy uważa, że ponownie potrzebna będzie decyzja sędziów punktowych. Znajdziemy również liczne kursy i typy na walkę Fury – Wilder, które wskazują, że jeden z zawodników wygra to starcie przez nokaut.

Kursy na Wilder – Fury


Pierwsza walka cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony graczy. Podobnie będzie także tym razem. Na pewno nie zabraknie typerów, którzy wykorzystają Wilder – Fury II kursy bukmacherskie. Te zmieniają się to w jedną, to w drugą stronę. Na chwilę obecną, różnicą 1,65 do 1,95 faworyzowany jest Król Żebraków. Doskonale zdajemy sobie jednak sprawę, że w takiej walce zdarzyć się może absolutnie wszystko. Wilder – Fury II kursy bukmacherskie na pewno będą ulegać jeszcze zmianom.


Wilder – Fury II zakłady bukmacherskie


W legalnych serwisach bukmacherskich Fortuna i Lvbet już dziś możliwe jest obstawianie walki Wilder – Fury. Możemy się spodziewać kolejnej, epickiej walki. Choć bardzo ciężko jest wskazać faworyta rewanżu, warto obstawić zakłady bukmacherskie Wilder – Fury, aby zwiększyć emocje podczas oglądania tego pojedynku. Pamiętajmy, że typy na boks warto wykorzystać u wyżej wymienionych bukmacherów, którzy słyną z ciekawych promocji oraz bonusów. Dzięki temu, Wilder – Fury zakłady bukmacherskie będą dla nas dużo bardziej opłacalne.


Kiedy odbędzie się rewanżowa walka Wilder – Fury?


Mimo, że wciąż nie podano oficjalnych informacji na temat tego, kiedy walka Wilder – Fury dojdzie do skutku, promotorzy obaj pięściarzy nie mają wątpliwości, że będzie to 22 lutego. Możemy zatem na 99% oczekiwać tego właśnie terminu. Transmisja walki Wilder – Fury w wielu krajach ponownie będzie dostępna wyłącznie w systemie Pay Per View. Wciąż czekamy na ogłoszenie miejsca pojedynku. Już teraz możliwe jest obstawianie walki Wilder – Fury. Taką możliwość dają nam legalni bukmacherzy Fortuna oraz Lvbet. Czy rewanż wyłoni zwycięzcę? Odpowiedź na to pytanie już niedługo.

Autor: ekodpromocyjny.pl

Data Publikacji: 16.12.2019