Obowiązuje regulamin | 18+ | Zawiera elementy reklamowe

Jak działają kody promocyjne bukmacherów?

Kody promocyjne dają nam możliwość uzyskania wyższego i bardziej atrakcyjnego bonusu powitalnego w serwisach bukmacherskich. Często jest to ekskluzywna oferta, która bardzo istotnie różni się od standardowego bonusu. Warto zatem wiedzieć jak działają kody promocyjne oraz jak je wykorzystać by cieszyć się większym kapitałem początkowym na zakłady bukmacherskie. Sprawdzamy również kody promocyjne poszczególnych bukmacherów.

Gdzie możemy znaleźć kody promocyjne do bukmacherów?

Kody promocyjne są oferowane przez partnerów współpracujących z bukmacherami. W ten sposób, partnerzy mogą zaoferować swoim klientom oraz użytkownikom serwisu specjalny kod promocyjny, który pozwala cieszyć się znacznie wyższym bonusem powitalnym. Ekskluzywne oferty promocyjne możliwe do wykorzystania z kodem. Znajdziesz tu szczegółowe informacje na temat danej oferty wraz z przejrzystą listą prezentów jakie otrzymasz z kodem.

Dlaczego warto wykorzystywać kody promocyjne?

Ponieważ tylko w ten sposób możesz otrzymać atrakcyjniejszy bonus powitalny na start. Załóżmy, że bukmacherem proponuje bonus do pierwszej wpłaty w wysokości 400 PLN. Dysponując kodem promocyjnym możesz otrzymać premię nawet do 550 PLN. Ponadto, kod promocyjny często pozwala otrzymać dodatkowe prezenty, które nie są dostępne w standardowej ofercie. Dzięki temu możesz dostać bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka lub premię kursową. W rezultacie, Twój początkowy kapitał na zakłady bukmacherskie może być znacznie wyższy. To pozwala natomiast wnosić bardziej wartościowe kupony z wyższymi, ewentualnymi wygranymi.

Jak wykorzystać kody promocyjne?

Wykorzystanie otrzymanego kodu promocyjnego jest bardzo proste. Należy się jednak upewnić, czy do otrzymania promocji wystarczy sam kod, czy do formularza rejestracyjnego musimy przejść wraz ze specjalnym linkiem. To bardzo istotne. Najczęściej wystarczy po prostu skopiować kod promocyjny, kliknąć w odnośnik prowadzący do formularza rejestracyjnego oraz podać wszystkie informacje wklejając kod w odpowiednie okienko. W ten sposób, bo zakończonej rejestracji możemy cieszyć się przyznanymi prezentami.

Jak działają kody promocyjne u poszczególnych bukmacherów?

Kody promocyjne do poszczególnych bukmacherów mogą wymagać spełnienia konkretnych warunków aby cieszyć się pełnym potencjałem promocji.

Jak działa kod promocyjny Totolotek?

Totolotek proponuje swoim klientom ofertę powitalną w postaci bonusu bez depozytu o wartości 20 PLN, a także bonus do pierwszej wpłaty 100% do 1000 PLN. Wykorzystując kod promocyjny Totolotek otrzymamy natomiast bonus bez depozytu 30 PLN oraz bonus od pierwszego depozytu do 1111 PLN. Aby wykorzystać tą ofertę, należy skopiować kod promocyjny i przejść do formularza rejestracyjnego z linku dostępnego na JohnnyBet.

Jak działa kod promocyjny LVbet?

Kod promocyjny LVbet pozwala natomiast powiększyć wartość zakładu bez ryzyka. Jako prezent bez depozytu otrzymasz darmowy zakład 30 PLN. Ponadto, posiadacze karnetów na mecze wybranych drużyn piłkarskich mogą otrzymać bonus 50 PLN. Kod promocyjny pozwala także otrzymać bonus do pierwszej wpłaty o wartości 1500 PLN. Należy zarejestrować się w serwisie LVbet wklejając w formularzu kod promocyjny uzyskany na stronie JohnnyBet. Otrzymanie niektórych promocji wymaga także wysłania maila na adres promocyjny serwisu bukmacherskiego LVbet.

WARUNKI BONUSU SZCZEGÓŁY
Lvbet Kod Rejestacyjny: JOHNNYVIP
Bonus Przy Rejestracji: 20PLN Bez Depozytu
Zakład bez ryzyka: BRAK
Specjalny bonus: Bonus na start 50 PLN w wyróżnieniu dla kibiców
Legalny bukamacher: Tak

Jak działa kod promocyjny Fortuna?

Wykorzystując kod promocyjny Fortuna otrzymasz ekskluzywną ofertę trzech prezentów powitalnych. Otrzymasz pierwszy zakład bez ryzyka o wartości 120 PLN, bonus powitalny 100% do 400 PLN od pierwszej wpłaty, a także bonus pieniężny bez depozytu do 10 PLN. W przypadku tej promocji konieczne jest nie tylko posiadanie kodu promocyjnego, ale również użycie konkretnego linku dostępnego na stronie JohnnyBet.

WARUNKI BONUSU SZCZEGÓŁY
FORTUNA Kod Rejestacyjny: Zarejesuj się z kodem 
Bonus Przy Rejestracji: 10PLN Bez Depozytu
Zakład bez ryzyka: 120PLN
Od Pierwszego wkładu: Bonus do 1000PLN
Rodzaj bonusu: Depozytowty + Freebet

Indywidualne kody promocyjne uzyskane u bukmachera

Kody promocyjne można uzyskać także jako zarejestrowany klient w serwisie bukmacherskim. To specjalny prezent dla najbardziej aktywnych graczy ze strony bukmacherów. Jak można otrzymać indywidualne kody promocyjne? Najczęściej poprzez udział w turniejach oraz ligach typerów. Wystarczy być aktywnym graczem i obstawiać dużo zakładów. Takie działanie może zostać nagrodzone po zakończeniu wydarzenia promocyjnego kodem promocyjnym. Kody można także uzyskać u bukmacherów, którzy dysponują w serwisie programem lojalnościowym. Aktywność jest nagradzana punktami, które następnie można wymieniać na nagrody.

Jakie prezenty może nam zagwarantować indywidualny kod promocyjny? Najczęściej otrzymamy w ten sposób zakład bez ryzyka lub premię pieniężną. Czasami możemy także liczyć na specjalną premię kursową, która ułatwia obstawienie bardziej dochodowego zakładu. Wykorzystanie indywidualnego kodu promocyjnego zależy od konkretnego serwisu. Najczęściej otrzymany kod możemy wykorzystać w każdej chwili w sekcji Promocje. W innych wariantach (najczęściej w przypadku premii do depozytu) należy wkleić otrzymany kod promocyjny w specjalne okienko przy procedurze wpłaty. Bukmacherzy nie zapominają zatem także o najbardziej aktywnych typerach w serwisie online.

Sprawdź również

https://www.facebook.com/fortunakodpromocyjny